Επίθεση σε άλλο σκύλο ..

Διόρθωση

Re: Επίθεση σε άλλο σκύλο ..

Δημοσίευσηαπό Νικος » Κυρ Μαρ 31, 2013 4:56 pm

george&tonia έγραψε:
ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ έγραψε:Ετοιμασε του κ 2 κουτια εκμεκ κανταιφι για το τελος :lol:

φτιαχνω εγω ωραιο εκμεκ καταιφι πολιτικο ::salute ::salute ::salute

οχι πολιτικο ΑΛΛΑ χωριατικο χαχαχαχ
Ζησε ΑΠΛΑ και ασε τους αλλους ΑΠΛΑ να ζησουν
Άβαταρ μέλους
Νικος

Δημοσίευσηαπό ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ » Κυρ Μαρ 31, 2013 5:00 pm

γεια σου ρε πατριωτησσα ::salute
Οι πολιτικοί και οι πάνες έχουν ένα πράγμα κοινό. Πρέπει να αλλάζονται και οι δυο συχνά, και για τον ίδιο ακριβώς λόγο.
Άβαταρ μέλους
ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Σάβ Μάιος 11, 2013 11:28 pm

Λοιπον δεν ξερω τι θα κανω με την Χιλντα σημερα πραγματικά με τρόμαξε πολυ ..

Οπως σας εχω πει εχω και ενα μικρόσωμο τον Μητσο (βασικα των γονιών μου ειναι ) με τον οποιο παντα τα πηγαίναν μια χαρα .. τον πείραζε μεν αλλα στα πλαίσια παιχνιδιου και καμια φορα τον κυριαρχούσε αλλα παντα αυτος την εβαζε στην θεση της και αυτη το δεχόταν .. Εχει τις τελευταίες μερες ομως πουν τον ενοχλεί πολυ έντονα σε σημεία που το σκυλί δεν το άφηνε καν να μετακινηθεί.. τον κυκλώνει συνεχώς και δεν τον αφήνει ρούπι να κανει!
Σημερα λοιπον εγινε το εξής περιστατικό .. βγαζω Την Χιλντα απο το κλουβι να τρέξει και να παίξουμε κλπ και ειναι μαζι μου ολα τα σκυλιά .. σε καποια φαση δεν κατάλαβα πως νομίζω πως παίζουν και την βλέπω για πρωτη φορα να τον βουτάει με τοση μανία απο το πισω μερος και να τον τινάζει στον αερα .. τρέχω της σηκώνω στον αερα απο τα πισω πόδια, οπως κανουμε και με το μανίκι και να μην τον αφήνει με τιποτα ρε τι αους τι αστο να βαζω χερι που να ανοιξει στόμα εφτασα σε σημειο να την χτυπήσω γιατι θα τον σκότωνε πραγματικά , τελικα τον άφησε με τα χιλια ζορια αφου την σήκωσα ολόκληρη.. .. την ξάπλωσα κατευθείαν και έκατσα πανω της με τα γόνατα να ηρεμήσει και μετα κατευθείαν παλι κλουβι .. ο Μητσος ευτυχώς λογω τσιβας δεν επαθε τπτ (δεν τον εχω παει για κουρεμα ακομα ) ..

Και σκεφτομαι τωρα γιατι μπορει να εγινε αυτο ..?? αφου μια χαρα τα πανε .. και θυμήθηκα πως πριν μερικες μερες ο Μητσος το εσκασε για μια στιγμη που εμεινε η πορτα ανοικτη και πηγε στην λεωφόρο .. τον μαζεψαμε αμεσως και ο Αντρας μου τον μαλωσε πολυ και τα ειδε αυτα Χιλντα .. επισης καμια φορα μανουριάζει και στον Ντιν αλλα σε πολυ λογικα πλαίσια μιας και ειναι μεγαλύτερος ηλικιακά ασχετα το μέγεθος του λογικο ειναι να υπαρχει ιεραρχία οταν ο μικρος ξεπερνά καποια ορια του .. και σημερα εγινε παλι αυτο αλλα πριν την βγαλω εξω αλλα το ειδε παλι .. Το θεμα ειναι οτι φοβαμαι πολυ οτι και αυτος μπηκε στην μπλακ λιστ της και φοβαμαι για το χειροτερο .. ο Μητσος ειναι ελευθερος στην αυλη δεν μπορω να τον περιορίσω γιατι ετσι εχει μαθει ... ::dontknow
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό Νικος » Σάβ Μάιος 11, 2013 11:38 pm

εγω μαρια ενα εχω να πω ....... χιλνταρα ειναι αυτη.....
Ζησε ΑΠΛΑ και ασε τους αλλους ΑΠΛΑ να ζησουν
Άβαταρ μέλους
Νικος

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Σάβ Μάιος 11, 2013 11:50 pm

Δεν ξερω τι θα κανω με δαυτην.... και δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο αυτο αλλα μονο εγω μπορω να την κανω καλα και με φοβαται αλλα μονο εμενα .. Τον Γιαννη τον λατρευει αλλα μονο σε παιχνιδι και χαδια αν ειναι να την μαλωσει του εχει βγαλει και δοντια ..

Δεν φταίει το σκυλι το λαθος ειναι καθαρά δικο μου απο την αρχη το ξερω .. το θεμα ειναι πως διορθώνεται και αν διορθώνεται τελικά φοβαμαι να την βγάλω βολτα πια .. και με την εκπαιδευση αυτη ανέβηκε και αλλο και εχει γινει ακομα ποιο σκληρή και κυρίαρχη .. ::dontknow
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό vek » Κυρ Μάιος 12, 2013 12:30 am

Σταθερότητα Μαρία υπομονή σταθερότητα και συνέπεια θα πρέπει να μάθει ότι δεν παίρνει καμμία πρωτοβουλία αν δεν της δώσεις το οκ. Θα πρέπει να ασχοληθεί μαζί της και ο Γιάννης για να κερδίσει ξανά την θέση του στα μάτια της.
Εγώ στην θέση σου θα έφτιαχνα καταστάσεις που εγώ θα ήμουν έτοιμη και θα μπορούσα να της αντιμετωπίσω.
Είναι σημαντικό ήρεμα και χωρίς νευρα να δεχτεί την θέση της στην αγέλη σας και να μείνει εκεί.
Γιαυτό θα πρέπει να δουλεψετε όλοι σαν οικογένεια όχι μόνο εσύ.
Η κοπέλα σου τώρα νιώθει δυνατή και ετοιμη να ανέβει στην ιεραρχία δεν νομίζω ότι φταίει η προπόνηση, η προπόνηση βοήθησε να μην αμφισβητεί εσένα και να μάθει ότι δουλευεται σαν ομάδα. Τώρα θα πρέπει να μάθει ότι ΄το σπίτι είναι ο στίβος και ότι η ομάδα είναι και οι υπόλοιποι.
"Punish the deed not the breed"
No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό aeroporos77 » Κυρ Μάιος 12, 2013 10:22 am

Δε ξέρω ρε γμτ γιατι έτσι αυτο το σκυλί...
Μήπως τώρα που έχεις πιο πολλά σκυλιά αυτή νιώθει παραμελημένη; ::dontknow

Ο Βαγγέλης τι σε είπε Μαρια, το συζητήσατε;
God, help me to be the kind of person my dog thinks I am...
Άβαταρ μέλους
aeroporos77

Δημοσίευσηαπό Administrator » Κυρ Μάιος 12, 2013 10:33 am

η γνωμη μου ειναι πως ειναι παιχνιδι κυριαρχειας αλλα οχι απλα παιχνιδι!
η χιλντα ειναι γενημενη αρχηγος με εντονο ταπεραμεντο πραγμα το οποιο πρεπει να κατεβει για να γινει πιο ευκολη η συμβιωση.αφου δεν δουλευει τωρα υπαρχει αρκετη συσωρευση ενεργειας απο την μια και απο την αλλη το ταπεραμεντο + οτι υπαρχουν αρκετα σκυλια και αυτο γινεται πιο εντονο και πιεστικο για την ψυχολογια της και ισως νιωθει οτι απειληται η αρχηγια της!

οπως ειπε και η κατερινα πιστευω πως θελει δουλεια αλλα και εκτονωση εντονη!

δεν ξερω αν σε μπερδεψα μαρια! ::dontknow
Μην κρινεις για να μην κριθεις

http://rottweilers-club.com/
Άβαταρ μέλους
Administrator
Site Admin

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Κυρ Μάιος 12, 2013 10:42 am

Παιδια μπορει να φανει κουτο αυτο αλλα ειναι χειροτερη απο αρσενικο σε θεμα κυριαρχίας ... Η ενέργεια της ειναι αλλο πραγμα υπαρχουν στιγμες που τρεμει ολόκληρη.. μετα απο αυτο επιβάλλεται να ξεκινησω παλι στον Βαγγελη εστω και μια φορα την εβδομαδα μαζι με την βασικη του μικρου .. θα μιλησω μαζι του την Τριτη που λεω να κατέβω, ηθελα να παω σημερα αλλα εχει σεμινάριο ..
Ο αντρας δεν εχει χρονο να ασχολειθει αλλα δνε μπορει να την ακολουθησει κιολας ερχεται στο σπιτι το βραδυ και ειναι κομμάτια και μου λεει μπορω να την χαιδευω αλλα δεν μπορω να βγω εξω να αρχιζω να τρεχω πανω ατω μαζι της .

Νικο δεν ειναι παραμελημένη ειναι ζηλιαρα μεχρι αηδίας .. makis::banghead
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ » Κυρ Μάιος 12, 2013 10:46 am

Κ εγω συμφωνω με οτι λεει η Κατερινα κ ο Μακης,επισης πιστευω οτι επειδη αυτη ειναι ανεβασμενη οπως προαναφερθηκε κ νομιζει τωρα οτι αυτη κανει κουμαντο εσυ Μαρια πρεπει να εισαι ηρεμη μεν αλλα σε εγρηγορση δε κ να την κοβεις συνεχεια οταν κανει τσαμπουκα..

Για εμενα την χιλντα πρεπει να την ριξεις λιγο κ μην ξεχναμε ακομα οτι καλα καλα δεν εχει κλεισει τα 2 ετη..
Οι πολιτικοί και οι πάνες έχουν ένα πράγμα κοινό. Πρέπει να αλλάζονται και οι δυο συχνά, και για τον ίδιο ακριβώς λόγο.
Άβαταρ μέλους
ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Κυρ Μάιος 12, 2013 10:48 am

vek έγραψε:Σταθερότητα Μαρία υπομονή σταθερότητα και συνέπεια θα πρέπει να μάθει ότι δεν παίρνει καμμία πρωτοβουλία αν δεν της δώσεις το οκ. Θα πρέπει να ασχοληθεί μαζί της και ο Γιάννης για να κερδίσει ξανά την θέση του στα μάτια της.
Εγώ στην θέση σου θα έφτιαχνα καταστάσεις που εγώ θα ήμουν έτοιμη και θα μπορούσα να της αντιμετωπίσω.
Είναι σημαντικό ήρεμα και χωρίς νευρα να δεχτεί την θέση της στην αγέλη σας και να μείνει εκεί.
Γιαυτό θα πρέπει να δουλεψετε όλοι σαν οικογένεια όχι μόνο εσύ.
Η κοπέλα σου τώρα νιώθει δυνατή και ετοιμη να ανέβει στην ιεραρχία δεν νομίζω ότι φταίει η προπόνηση, η προπόνηση βοήθησε να μην αμφισβητεί εσένα και να μάθει ότι δουλευεται σαν ομάδα. Τώρα θα πρέπει να μάθει ότι ΄το σπίτι είναι ο στίβος και ότι η ομάδα είναι και οι υπόλοιποι.

Κατερινα εχεις απόλυτο δικιο σε αυτο ... τα νευρα ομως πως τα κοντρολάρω ?? το πρόβλημα σε αυτο το σκυλι ειναι τα νευρα της , αυτο μου εχει πει και ο εκπαιδευτης .. σε σημειο οπου και καθαρόαιμο να ηταν θα αποκλειόταν ακομα και απο αναπαραγωγή για αυτο το πράγμα ... ::dontknow
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Κυρ Μάιος 12, 2013 10:53 am

κοινωνικοποιηση απο την αρχη ισως ??.. γινεται ομως αυτο σε αυτη την ηλικία ???
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό Administrator » Κυρ Μάιος 12, 2013 11:09 am

Maria_330 έγραψε:κοινωνικοποιηση απο την αρχη ισως ??.. γινεται ομως αυτο σε αυτη την ηλικία ???

μαρια εγω θεωρω πως η κοινονηκοποιηση γινεται μεχρι 6-7 μηνων βαρια μετα εχει ''σχηματησει'' χαρακτηρα(κατα την γνωμη μου παντα).Ποτε δεν σταματας να της περνας πραγματα αλλα τα πολλα εχουν περασει μεχρι εκει μετα απλα ρετουσαρεις!
Μην κρινεις για να μην κριθεις

http://rottweilers-club.com/
Άβαταρ μέλους
Administrator
Site Admin

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Κυρ Μάιος 12, 2013 12:53 pm

Αυτο που σκέφτομαι εγω τελικα να παει ενα δίμηνο και μείνει μεσα στην σχολη να τελειώνουμε , θα μιλήσω με τον εκπαιδευτή την Τριτη να δουμε .. και τις Κυριακές να πηγαίνω να την δω να δουλευω μαζι της και να κανει και ο Ντιν βασικές υπακοές ..

Πως σας ακούγεται εσας αυτο ??
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό aeroporos77 » Κυρ Μάιος 12, 2013 1:11 pm

Δε ξέρω αν θα τις κάνει καλό το να μείνει εκεί. Ότι σε πεί ο εκπαιδευτής!!
Μπορεί να μαζευτεί αλλα μπορεί και να τσιτώσει...εσείς την ξέρετε καλύτερα.

Με τα κοριτσια σου πως τα πάει; Απ ότι θυμάμαι είναι πολύ καλή έτσι;
God, help me to be the kind of person my dog thinks I am...
Άβαταρ μέλους
aeroporos77

Δημοσίευσηαπό christos24gr » Κυρ Μάιος 12, 2013 2:19 pm

Μαρακι μιλα με το Βαγγελη και να κανεις οτι σου πει.....λογικα θα σου πει να την ''κατεβασετε'' λιγο για να συνυπαρξετε πιο αρμονικα....αναμενουμε νεα....
''A man with no enemies is a man with no character''
Paul Newman

Το να κάνεις εκατό φίλους δεν είναι θαύμα. Το θαύμα είναι να κάνεις ένα φίλο που θα σταθεί δίπλα σου ακόμα και όταν εκατό άτομα είναι εναντίον σου.
Άβαταρ μέλους
christos24gr

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Κυρ Μάιος 12, 2013 2:38 pm

aeroporos77 έγραψε:Δε ξέρω αν θα τις κάνει καλό το να μείνει εκεί. Ότι σε πεί ο εκπαιδευτής!!
Μπορεί να μαζευτεί αλλα μπορεί και να τσιτώσει...εσείς την ξέρετε καλύτερα.

Με τα κοριτσια σου πως τα πάει; Απ ότι θυμάμαι είναι πολύ καλή έτσι;

Ναι το σκέφτηκα και εγω βασικα ολα τα σκέφτομαι ... δεν ξερω .. αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι οταν μπαινει στον στοιβο ειναι το ποιο ευτυχισμένο σκυλι στον κοσμο ..

Με τις μικρες μια χαρα δεν ειναι οτι θα ασχοληθεί οπως ο Ντιν που συμμετάσχει στα παιχνίδια τους και περνάει ωρες μαζι τους .. Η Χιλντα ποιο πολυ ειναι η ουρα μου :lol: . αλλα το βραδυ παει και τουε ρίχνει ματιες που κοιμούνται..

Αλλα να σου πω και παλι εμπιστοσύνη δεν της εχω με κανέναν ::dontknow
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Κυρ Μάιος 12, 2013 2:48 pm

christos24gr έγραψε:Μαρακι μιλα με το Βαγγελη και να κανεις οτι σου πει.....λογικα θα σου πει να την ''κατεβασετε'' λιγο για να συνυπαρξετε πιο αρμονικα....αναμενουμε νεα....

Χριστο ναι αυτο ειναι το καλυτερο Τριτη πρωτα ο θες θα παω !!
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό vek » Κυρ Μάιος 12, 2013 3:56 pm

Αυτό είναι το χειρότερο τα νεύρα, πιστευω ότι η κυριαρχικότητα και η επιθετικότητα δουλευεται αλλά τα κακά νευρα είναι πρόβλημα σε ένα σκύλο.
Έχω ζήσει με σκύλο και κακά αδύνατα νευρα και πραγματικά είναι πρόβλημα. Δεν ξέρω μίλα και με τον Βαγγέλη αλλά δεν νομίζω ότι η σχολή θα της λύση αυτό το πρόβλημα , να την κατεβάσει ναι αλλά απο μόνο του δεν ξέρω αν φτάνει ::dontknow
Συνήθως το σκυλί ε τα αδύνατα νεύρα δεν έχει την ψυχραιμία να αντιετωπίση καταστάσεις και όταν έχει ανεβασμένο drive και επιθετικότητα είναι ένας κακό συνδιασμός βγαίνει σε ξαφνικές επιθέσεις στο κάθε καινούργιο ξάφνιασμα.
Γιαυτό σου είπα φτιάξε καταστάσεις ώστε να έχει αντιμετωπίσει και να ξέρει έτσι όσα πιο πολλά μπορεί , συχρόνος μείνε ο σταθερός δυνατός αρχηγός που με την ηρεμία σου θα την βοηθήσεις να μην έχει ξεσπάσματα. Δούλεψε στο να μην παίρνει καμμιά πρωτοβουλία απο μόνη της. Αλλά επιμένω ότι τα ίδια θα πρέπει να κάνει και ο αντρας σου γιατί είναι ευκολο να χάσει το παιχνίδι.
Προσεχε την σε κάθε αλλαγή συμπεριφοράς (κλείσιμο ματιών , ελάχιστο γύρισμα στα αυτιά ή στιγμιαίο πάγωμα)και πριν γυρίσει στα κόκκινα μαζευε την.
No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Κυρ Μάιος 12, 2013 10:46 pm

Κατερινα θα σε κουράσω τωρα αλλα εχω μια απορια , τι καταστάσεις μπορω να φτιάξω ??

Τα παγώματα κλπ που αναφέρεις τα κανει, οπως και τελευταία σηκώνει και τρίχα οταν εκνευρίζεται με κατι αλλα γενικοτερα την παίρνω χαμπάρι σχεδόν παντα οταν μπαινει στα κόκκινα .. Η αλήθεια οτι με το πριστατικο που εγινε την ειδα αλλα δεν περιμενα να το κανει.. makis::banghead
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό vek » Δευτ Μάιος 13, 2013 12:49 am

Μαρία πιστευω ότι οι σκύλοι είναι τα πιο τίμια ζώα. Δείχνουν πάντα την επόμενη κίνηση τους κάποια με έντονο τρόπο κάποια τελείως ανεπαισθητα αλλά την δείχνουν.
Δεν το λέω για να κανω ότι τα ξέρω όλα, το λέω γιατί προσπάθησα να κρατήσω έναν σκύλο με έντονη επιθετικότητα , κυριαρχικότητα και νευρα σαν κλωστές και έχασα.
Δούλεψα 4 χρόνια πολλές ώρες την ημέρα, και τελικά ενώ είμουν ευτυχισμένη ότι τα κατάφερα και δεν είχα κανένα πρόβλημα πουθενά έξω απο το σπίτι μου , και ότι έχασαν το στοίχημα αυτοί που έλεγαν ότι αυτός ο σκυλος θα ου κάνει πολλά ράμματα :( καταλαβα ότι ο Πέτρος και ειδικά η Ειρηνη κινδύνευαν κάθε στιγμή που εγώ δεν είμουν εκεί.
ΚΑταστάσεις φτιάχνεις σε αυτά που υπολογίζεις ότι θα την γυρίσουν στα κόκκινα αλλά εσυ είσαι εκεί ένα βήμα μπροστά.
Προσέχεις πάντα όταν ο σκύλος δεν είναι μόνος του μαζί σου την πάραμικρή αλλάγή στην συμπεριφορά του και δεν τον εμπιστευεσαι ποτέ.
Στην θέση σου θα ξαναγύριζα να τρώει μόνο απο το χέρι μου, θα την κούραζα και σωματικά αλλά και το μυαλό της κάθε μέρα(αυτά τα έκανα και είχα μεγάλη βελτίωση ) ποτέ να μην γεμίζει της μπαταριες της πάντα να είναι κουρασμένη.
Δεν χρειάζεται να κάνει προπόνηση για ΙΠΟ αν έχω καταλάβει η χιλντα έχει ένα δυνατό drive και καλό σάλτο.
Μάθε της φρίσπμι , να πηδάει εμπόδια, να κάνει πουλινγκ , δαγκώματα απο αντικείμενα που έχεις κρεμμάσει ψηλά,
ακόμα και χορό μαζί σου και ότι άλλο μπορείς να σκεφτείς που να σου αρέσει και να μπορείς να το κάνεις κάθε μέρα στον χώρο σου.
Με αυτό πετυχαίνεις να έιναι πάντα χορτασμένη απο άσκηση και μέσα απο την προπόνηση να δένει πιο πολύ μαζί σου και να έχεις τον απόλυτο έλεγχο.
Ξέρω ότι όταν έχεις δύο παιδιά και ένα σωρό υποχρεώσεις είναι δύσκολα όλα αυτά εμένα με γονάτιζαν που είχα μονο την Ειρήνη. Είχα κάθε μέρα 1 ώρα βόλτα το πρωί 2.5 το βράδυ και πρωί βράδυ έντονη προπονηση στο πίσω κήπο για τουλάχιστων 30-40 λεπτά και 3 φορές την εβδομάδα όμιλο.
Αυτό που δεν έκανα (γιατί φοβόμουν μην μου χαλάσει ο σκύλος τρομάρα μου ) είναι ότι θα έπρεπε και ο Πέτρος και η Ειρήνη να κερδίσουν τον σεβασμό του και εκεί την πάτησα.
No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό Annet » Δευτ Μάιος 13, 2013 7:28 am

Την εκανε παλι η Χιλντα τη χαζομαριτσα της,ε????
Μαρια εγω πολλες γνωσεις επι του θεματος δεν εχω,αλλα διαβασα τι εγραψαν τα παιδια και μου ηρθε στο μυαλο αυτο που μου ειπε και εμενα ο εκπαιδευτης μου γιατι και η Αννετ ειναι μεσα στη τρελη ενεργεια........εκτονωση-εκτονωση-εκτονωση και πειθαρχια!!!!
Τωρα πως θα τα κανεις ολα αυτα που εισαι ολη μερα στο τρεξιμο,δεν ξερω,αλλα ειμαι σιγουρη πως θα προσπαθησεις και θα τα καταφερεις!!! ::salute ::salute
Τη γλυτωσε ο Μητσαρας ρεεεεεε ::salute ::salute ::salute
Άβαταρ μέλους
Annet

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Δευτ Μάιος 13, 2013 10:41 am

Οκ καταλαβα Κατερινα σε ευχαριστώ παρα πολυ !!! αυτο μπορω να το κανω απλα το μπουλινγκ δεν ξερω πως :lol:
Αυτο με το χερι είναι αλήθεια οτι το ζητάει και καθε φορά που της βάζω φαγητό μου εκτελεί εντολές απο μόνη της :lol: :lol:

Τονια ναι την γλυτωσε ο Μητσος ευτυχώς αχχαχα

Αυτο που εχω να πω εγω ειναι παραδειγματιστουν και αλλοι απο την Χιλντα και εμενα και να δουν πως οταν λεμε πως τα ροττ με λαθος χειρισμούς μπορει να ειναι μια βομβα ετοιμη να εκραγεί τι εννοούμε .. και να μην τα ριχνουμε ολα παντα στα σκυλιά
Άβαταρ μέλους
Maria_330

Δημοσίευσηαπό vek » Δευτ Μάιος 13, 2013 11:00 am

Θα ρωτήσω κάτι παιδιά με Pitbull πως το ξεκινάμε και θα σου πω :lol: στα σοβαρά όμως εγώ νομίζω ότι τους πάει,
άσε που μπορεί να βγάζει και το μωρό βόλτα στο καροτσάκι του :lol: :lol:
No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό Maria_330 » Δευτ Μάιος 13, 2013 11:07 am

Απαπα θα την αδειάσει πουθενά !! :lol: :lol:
Μα γιατι να μην τους παει αφου αυτο δεν κανανε στην ουσια !! αμα ειναι να ερχόμαστε και εμείς μαζι με πιτ!!! ::salute ::salute

Αυτο που λες να κρεμάσω κατι ψηλά εχα στο πιτμπουλ μου μια ροδα αλλα ανέβαινε και στις ελιές δεν ειχε θεμα χαχαχα και μια μερα μπουρδουκλοθηκε και δεν μπορουσε να κατέβει και με παίρνει η μανα μου τηλ και μου λεει αυτος ο μαγιάπας ο σκύλος σου ο μουγγος (δεν γάβγιζε πότε ) ειναι πάνω στην ελιά ελα να τον κατεβάσεις :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Maria_330

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Άσχημες συμπεριφορές

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης