ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Φωτογραφίες των καλύτερων φίλων μας

Re: ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Δημοσίευσηαπό vek » Δευτ Δεκ 02, 2013 7:27 pm

φτιαχτα είναι όλα απο φωτοσοπ είμαι σίγουρη ο Χρήστος δεν θα έκανε κάτι που θα το εκρυβε :roll:

Νίκο έχεις δίκιο και αν τον ψησω να παρει σκύλο θα είναι και του δρόμου :lol: :lol:
"Punish the deed not the breed"
No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό christos24gr » Δευτ Δεκ 02, 2013 7:37 pm

Χαχαχα...κατερινα τωρα σε συμπαθησα ακομα πιο πολυ...θα παρω σκυλο ρε αλλα οχι ακομη....δε γινεται....αλλα του δρομου ειμαι κι απο τωρα....χαχαχαχα.

Νικο ανεκτιμητης αξιας...χαχαχαχα
http://www.chriskalpias.com
https://www.facebook.com/pages/CK-photo ... 5948011647

Το να κάνεις εκατό φίλους δεν είναι θαύμα. Το θαύμα είναι να κάνεις ένα φίλο που θα σταθεί δίπλα σου ακόμα και όταν εκατό άτομα είναι εναντίον σου.
Άβαταρ μέλους
christos24gr

Δημοσίευσηαπό Roula7 » Δευτ Δεκ 02, 2013 7:45 pm

Ναι ρε Μαρακι βαλε τον υμνο ναι ρε η αρρωστεια......ααααα εγω δεν κανω πισω ουτε λογω ηλικιας ουτε τιποτα....θα τον βαλω εγω... ashiding.gif :-D :-D :-D
Άβαταρ μέλους
Roula7

Δημοσίευσηαπό christos24gr » Δευτ Δεκ 02, 2013 7:49 pm

Roula7 έγραψε:Ναι ρε Μαρακι βαλε τον υμνο ναι ρε η αρρωστεια......ααααα εγω δεν κανω πισω ουτε λογω ηλικιας ουτε τιποτα....θα τον βαλω εγω... ashiding.gif :-D :-D :-D

Ψιτ εσυ το νου σου με το γαυρο....χαχαχαχα...δε χρειαζεται να το διατυμπανιζετε.. ::tongue ::tongue
http://www.chriskalpias.com
https://www.facebook.com/pages/CK-photo ... 5948011647

Το να κάνεις εκατό φίλους δεν είναι θαύμα. Το θαύμα είναι να κάνεις ένα φίλο που θα σταθεί δίπλα σου ακόμα και όταν εκατό άτομα είναι εναντίον σου.
Άβαταρ μέλους
christos24gr

Δημοσίευσηαπό Roula7 » Δευτ Δεκ 02, 2013 7:54 pm

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΧΙ ΡΕ ΝΙΚΟ .....τωρα με σκοτωσες με αυτη την πρασινουρα εκει ελεος ρε παιδακι μου....
Χρηστο πλακα κανεις εγω το διατυμπανιζω η ο Νικος που μας κοτσαρε κ τη φωτο του βαζελου εκει...χαχαχαχαχα
ξαφνικα με πιανει το στομαχι μου....Νικο εδω ειναι Forum των Rottweiler οχι του βαζελου.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Roula7

Δημοσίευσηαπό Aisha » Δευτ Δεκ 02, 2013 7:57 pm

Οχι ασχετες συζητησεις

Site admin
Μην κρινεις για να μην κριθεις

http://rottweilers-club.com/
Άβαταρ μέλους
Aisha

Δημοσίευσηαπό Νικος » Δευτ Δεκ 02, 2013 8:10 pm

κοιτα να δεις τον αλλον που μας κοκκινησε το ποστ....χαχαχαχα το ειπα κι εγω ποιο πανω οτι μαμησαμε το ποστ ... οποτε παιδια συζητηση τελος.......

υγ.. παμε στο chat :lol: :lol: :lol:
EAN MIA MEΡA H TAXYTHTA ME ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΕΣΥ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙΣ, ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΓΕΛΟΥΣΑ
Άβαταρ μέλους
Νικος

Δημοσίευσηαπό Roula7 » Δευτ Δεκ 02, 2013 8:49 pm

Οχι ενταξει το τραβηξαμε το θεμα....συγγνωμη Μακη.. :oops:
Άβαταρ μέλους
Roula7

Δημοσίευσηαπό Aisha » Δευτ Δεκ 02, 2013 10:39 pm

Roula7 έγραψε:Οχι ενταξει το τραβηξαμε το θεμα....συγγνωμη Μακη.. :oops:

δεν τρεχει κατι ρουλα!
απλα γραφετε τσαμπα μιας και τα ασχετα σβηνονται! ;)

Άβαταρ μέλους
Aisha

Δημοσίευσηαπό vek » Τρί Δεκ 03, 2013 4:07 pm

Και τώρα η ώρα της Τσίκας ;)
Δεν μπορώ να βάλω μόνο Φώτο θα πρέπει να γράψω και σεντόνι :oops:
Η Τσίκα είναι ένα σκυλί που μου κουβάλησε Πέτρος angry4.gif για φιλοξενία angry4.gif .
Από την πρώτη στιγμή που την είδα κατάλαβα ότι ούτε σε 100 χρόνια δεν θα της έβρισκα οικογένεια :lol: θα ήταν το καινούργιο μου παλτό :lol: Φοβική με τους ανθρώπους, έκαναν την πρώτη μέρα 2 ώρες να μπορέσουν να την πιάσουν στο κήπο αφού έκαναν τ λάθος και την άφησαν :lol:
Το βράδυ που γύρισα από την δουλειά βρήκα μέσα σε μια κλούβα ένα κουτάβι περίπου 5 μηνών που βρώμαγε σαν στάβλος ήταν γεμάτο τσιμπούρια και ψύλλους που μου πεταγε δόντια και κατουριόταν συγχρόνως :( Έκανε περίπου ένα μήνα να μας πλησιάσει στο σπίτι μέσα και την χαϊδέψαμε στο δίμηνο :cry: αλλά από την άλλη μεριά κυκλοφορούσε άνετα στο σπίτι , έπαιζε με τον δικαστή δεν φοβόταν ούτε ηλεκτρικές σκούπες ούτε θορύβους oύτε τίποτα , άκουγε σαν να είχε περάσει ΒΥ δεν μου λέρωσε ποτέ μέσα στο σπίτι περίμενε 10ωρα να γυρίσω από την δουλειά για να πάει στην άκρη του κήπου :shock:
Στα σκούρα όταν είχαμε κόσμο στο σπίτι κρυβόταν κάτω από τον δικαστή και περπάταγε ταυτόχρονα με αυτόν :lol: Β΄λτα έβγαινε μόνο όταν ήταν και αυτός μαζί αλλιώς έμενε κοκαλωμένη στην μέση του δρόμου σαν τα ταριχευμένα ζώα που βλέπαμε παλια΄στα κουρεία :lol:
Όλον αυτόν τον καιρό ήταν στο 1,5 μέτρο μακριά μας και πάντα κάτι μουρμούριζε συνέχεια όμως , ο μόνος τρόπος για να την ακουμπήσω ήταν να της πω στην θέση σου να πάει στο μικρό μπάνιο και εκεί για ένα περίεργο λόγο που μόνο αυτή ακόμα ξέρει με άφηνε να της κάνω θεραπεία για την ψώρα και να της δώσω χάπια και να την χαϊδέψω λίγο.
Την πρώτη μέρα που κάθισε και την χάιδεψα πραγματικά βούρκωσα :lol: :lol: δεν το πίστευα :lol:
Στην ζωή μου αγαπούσα πάντα όλα τα ζώα μια πιο πολύ τα σκυλιά , τα μόνα σκυλιά που δεν άντεχα ήταν τα φοβικά δεν μπορούσα ούτε να τα κοιτάξω δεν ήξερα τον τρόπο να τα αντιμετωπίσω και για να πω την αλήθεια δεν ηθελα ούτε να μαθω .Η Τσίκα με έμαθε ότι με υπομονή έρχεται ή αγάπη και μετά βγαίνουν τα διαμάντια στην επιφάνεια. Ένα μεγάλο μάθημα ζωής που με αποζημίωσε 100 % για το καινούργιο μου παλτό .
Σήμερα η Τσίκα είναι ένα χαρούμενο ζώο πάρα πολύ ζωηρό που διεκδικεί τα χάδια μας από τους άλλους σκύλους,της αρέσει να την χαιδευεις με της ώρες :lol: και έχει την ζαβολιά στο βλέμμα της και στη πράξεις της ο γελωτοποιό του σπιτιού μας , παντα έτοιμη και γρήγορη.Ζαβολιάρα, εξυπνη κλεφτρα ο ιδανικός σκύλος για να σε κραταει στα κόκκινα Ενταξει με τους ξένους ξένους δεν θέλουμε πολλά πολλά αλλά αν έχουμε δει κάποιον κάποιες φορές τον αφήνουμε να μας χαϊδέψει και αν ο άλλος δείχνει καλός άνθρωπος του ρίχνουμε κάποια πεταχτά φιλιά.
Όποιος είχε το κουράγιο να το διαβάσει όλο μπράβο του, οι υπόλοιποι να ξέρετε ότι θα γράψετε τεστ ξαφνικά και θα είμαι πολύ αυστηρή.
στο επομενο ποστ ι φωτο :lol:
No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό vek » Τρί Δεκ 03, 2013 4:14 pm

No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό Aisha » Τρί Δεκ 03, 2013 4:25 pm

ειναι και τσαμπουκας?????

κατερινα εχει κατι απο πιτ μεσα ή κανω λαθος????

Άβαταρ μέλους
Aisha

Δημοσίευσηαπό vek » Τρί Δεκ 03, 2013 4:28 pm

ουτε με dna τεστ δεν θα βρουμε τι εχει μεσα της :lol: ναι θέλει να γίνει αρχηγός η τρελλη αλλα ακομα στο τελος της τρωει απο την Λόλα και τουμπεκιάζετε για κανενα 5λεπτο :lol: :lol:
No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό Aisha » Τρί Δεκ 03, 2013 4:31 pm

vek έγραψε:ουτε με dna τεστ δεν θα βρουμε τι εχει μεσα της :lol: ναι θέλει να γίνει αρχηγός η τρελλη αλλα ακομα στο τελος της τρωει απο την Λόλα και τουμπεκιάζετε για κανενα 5λεπτο :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εμενα μου αρεσει το αυτι :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
Aisha

Δημοσίευσηαπό MariAxel » Τρί Δεκ 03, 2013 4:50 pm

Τσίκα RULES!!! ::salute ::salute ::salute :-D
Είμαι καχύποπτη μ' ένα άνθρωπο που δεν αγαπάει τα σκυλιά. αλλα εμπιστεύομαι πλήρως ένα σκύλο οταν δεν του αρέσει ένας άνθρωπος
Άβαταρ μέλους
MariAxel

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Φωτογραφίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης