πλαστικα παιχνιδια

Η υγεία του σκύλου μας

Re: πλαστικα παιχνιδια

Δημοσίευσηαπό kimeli » Τρί Οκτ 30, 2012 12:21 pm

ναι!!!!!!! ::salute ::salute ::salute ::salute ::salute ::yes_sir
Άβαταρ μέλους
kimeli

Δημοσίευσηαπό Aisha » Τρί Οκτ 30, 2012 2:55 pm

μπραβο kimeli! ::yesx2 ::yesx2 ::yesx2 ::yesx2 ::yesx2
τελος καλο ολα καλα! ::thumbs_up@
Μην κρινεις για να μην κριθεις

http://rottweilers-club.com/
Άβαταρ μέλους
Aisha

Δημοσίευσηαπό ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ » Τρί Οκτ 30, 2012 7:01 pm

εμενα ειχε φαει η μικρη το δερματινο λουρι (οδηγο)τον εκανε κοματια και μετα δυο μερες συνεχεια στα κακα της εβλεπα ολοκληρα κοματια απο τον οδηγο.
Οι πολιτικοί και οι πάνες έχουν ένα πράγμα κοινό. Πρέπει να αλλάζονται και οι δυο συχνά, και για τον ίδιο ακριβώς λόγο.
Άβαταρ μέλους
ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ

Δημοσίευσηαπό kimeli » Τετ Οκτ 31, 2012 3:44 pm

δε σου τα κανε διαρροιες?
Άβαταρ μέλους
kimeli

Δημοσίευσηαπό ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ » Τετ Οκτ 31, 2012 5:59 pm

kimeli έγραψε:δε σου τα κανε διαρροιες?

κατα ενα περιεργο τροπο οχι.
Οι πολιτικοί και οι πάνες έχουν ένα πράγμα κοινό. Πρέπει να αλλάζονται και οι δυο συχνά, και για τον ίδιο ακριβώς λόγο.
Άβαταρ μέλους
ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ

Δημοσίευσηαπό greedy » Τετ Οκτ 31, 2012 7:33 pm

ΓΚΑΣ 13 έγραψε:εμενα ειχε φαει η μικρη το δερματινο λουρι (οδηγο)τον εκανε κοματια και μετα δυο μερες συνεχεια στα κακα της εβλεπα ολοκληρα κοματια απο τον οδηγο.

Επομενως αν χασεις καποια στιγμη τα κλειδια σου ξερεις που θα τα βρεις ,ετσι? :lol:

Παντως αν ο σκυλος ειναι μαστροχαλαστης δεν σε σωζει κανενα παιχνιδι.
Μονο κανα χοντρος κομπος η κανα κονγκ ,μπορει να τα βγαλει περα μαζι του.
Μην πλησιαζεις κατσικα απο μπροστα,
γαιδαρο απο πισω
και ηλιθιο απο πουθενα!
Άβαταρ μέλους
greedy

Δημοσίευσηαπό Νικος » Πέμ Νοέμ 01, 2012 12:01 am

Εμένα έχει φέρει μέσα στο κλουβί του ένα κορμό δέντρου τον οποίο είχε βρει στην θάλασσα, κάθε μέρα έχ@ζε κομμάτια ξύλου ο μακακας.... Τώρα του βάζω τα παλιά λάστιχα απο την μηχανή και σαρώνει ...... Κάνει σαν τρελός ...
EAN MIA MEΡA H TAXYTHTA ME ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΕΣΥ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙΣ, ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΓΕΛΟΥΣΑ
Άβαταρ μέλους
Νικος

Δημοσίευσηαπό kimeli » Πέμ Νοέμ 01, 2012 10:56 am

τελικα απο οτι καταλαβα μονο τα λαστιχα του αυτοκινητου ειναι ανθεκτικα για τα σαγονια τους... :)
καλο μηνα κιολας!!!!!!! ::salute ::salute
Άβαταρ μέλους
kimeli

Δημοσίευσηαπό Aurora » Πέμ Νοέμ 01, 2012 12:27 pm

Και παλι μην το λες μην το λες.... :lol: :lol: Εμενα ειχε φαει και ενα χιονολαστιχο. Δεν εμπιστευομαι να αφησω τιποτα οταν δεν ειμαι παρων και δεν εχει και νοημα. Θα παιξουμε μαζι και μετα τελος. Παιχνιδια να μασουλαει δεν αφηνω τιποτα. Ο μπαμπας του Wotan εχει φαει μεχρι και εκεινες τις τεραστιες μπαλες σαν σημαδουρες που ειναι για τα αλογα. Τωρα πως καταφερε ο φουστης να ανοιξει τοσο το στομα του και να χωσει εκει δοντια ειναι αξιο αποριας ::uga_buga ::dontknow ::dontknow ::dontknow ::hmmmm

Ρε σεις εχω φτιαξει μερος μαματο στην αυλη να μενει καποιες ωρες οταν λειπω να μην ειναι σε κλουβι και καταφερε να στραβωσει την μεταλλικη βρυση στην αυλη με τα δοντια της η μικρη (φαινεται μασουλημενη) ενω παραλληλα την ειχε ανοιξει και απο την πιεση που δεν μπορουσε να βγει το νερο μου πεταξε τους σωληνες της αυλης. Μετα τους επιασε και στα δοντια της κι οταν πηγα και το ειδα επαθα κοκομπλοκο. Κι ολα αυτα επειδη την ενοχλουσαν καποιοι παπαρες απο την απεναντι πολυκατοικια και το εκανε απο τα νευρα της. Οταν τους πιασει η βλακεια να καταστρεψουν κατι δεν τους σταματαει τιποτα :lol: :lol: :lol: ::cussing ::cussing
Ο δε Wotan μια μερα τον πειραζαν απο το παραθυρο του σπιτιου κατι παιδακια (τα μαμακισμενα τους αρεσε που αγριευε) και μου ξηλωσε τον νηπτηρα και την λεκανη απο τα νευρα του. Δε λες παλι καλα που εχω καγκελα στα παραθυρα και δεν μπορουσε να βγει εξω...
Μπααα τιποτα πλεον στο καινουριο σπιτι θα εχουν εντελως την ηρεμια τους να μην μπορει κανεις να τους δει και να τους τσιτωσει για να ναι ηρεμα. ;)
You have to be a race driver to control a race car

Rule #16: If someone thinks they have the upper-hand, …break it!
Άβαταρ μέλους
Aurora

Δημοσίευσηαπό ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ » Πέμ Νοέμ 01, 2012 12:31 pm

Παντελη εχω μια αποθηκη για κατεδαφηση δεν τα φερνεις????? :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ

Δημοσίευσηαπό Aurora » Πέμ Νοέμ 01, 2012 12:54 pm

Ανετα!! Δεν τους αρεσει να τα αφηνω μονα τους και σε ξενα μερη θα το κατεδαφισουν για πλακα. :?
Η μικρη οταν ηταν 5μηνων ειχε σπασει το πατζουρι και ειχε βγει για βολτα μονη της. Ευτυχως τα παιδια απο το βενζιναδικο διπλα την ηξεραν και την κρατησαν εκει και επαιζε με ενα καρπουζι που τις αγορασαν. :lol: :lol:
Και η πλακα ηταν οταν γυρισα σπιτι και δεν την ειδα τρελαθηκα. Δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ειχε σπασει το πατζουρι και πηρα τηλ την μανα μου να δω μηπως ειχε παει απο εκει κι εφυγε κατα λαθος ο σκυλος και τι μου λεει η τρελη?! Ψαξε σε κανα ντουλαπι ή πισω απο κανα επιπλο μηπως κρυφτηκε! :lol: :lol: :lol: Τι ειναι ρε μανα τις λεω καρφιτσα να κρυφτηκε? ::dontknow ::dontknow

Άβαταρ μέλους
Aurora

Δημοσίευσηαπό ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ » Πέμ Νοέμ 01, 2012 12:56 pm

Aurora έγραψε:Ανετα!! Δεν τους αρεσει να τα αφηνω μονα τους και σε ξενα μερη θα το κατεδαφισουν για πλακα. :?
Η μικρη οταν ηταν 5μηνων ειχε σπασει το πατζουρι και ειχε βγει για βολτα μονη της. Ευτυχως τα παιδια απο το βενζιναδικο διπλα την ηξεραν και την κρατησαν εκει και επαιζε με ενα καρπουζι που τις αγορασαν. :lol: :lol:
Και η πλακα ηταν οταν γυρισα σπιτι και δεν την ειδα τρελαθηκα. Δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ειχε σπασει το πατζουρι και πηρα τηλ την μανα μου να δω μηπως ειχε παει απο εκει κι εφυγε κατα λαθος ο σκυλος και τι μου λεει η τρελη?! Ψαξε σε κανα ντουλαπι ή πισω απο κανα επιπλο μηπως κρυφτηκε! :lol: :lol: :lol: Τι ειναι ρε μανα τις λεω καρφιτσα να κρυφτηκε? ::dontknow ::dontknow

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
ΓΚΑΣ-ΚΙΡΑ

Δημοσίευσηαπό vek » Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:00 pm

Έχοντας ζήσει με τερριε και μαλινουά έχω συνηθίσει τις καταστροφές ;) .Αυτό που με τρελαίνει με το κουτάβι είναι η ταχύτητα του. Τον αφήνεις να κοιμάται για 5 λεπτά και όταν γυρίζεις πάλι κοιμάται και γύρω του υπάρχει το χάος ξεριζωμένα φυτά, τρύπες στο χώμα φαγωμένα παιχνίδια, και αυτός ξαπλωμένος με αθώο βαριεστημένο ύφος.
"Punish the deed not the breed"
No breed is a bad breed
Άβαταρ μέλους
vek

Δημοσίευσηαπό kimeli » Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:42 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: εσυ δεν εχεις σκυλους!!!!μπολντοζες εχεις!!!! ::uga_buga ::uga_buga ::uga_buga διαλυουν τα παντα...ευτυχως η καλη μου ειναι ακομα μικρη κ δεν εχει ανακαλυψει ολη τη δυναμη της....προς το παρον τη γλυτωνουμε... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
kimeli

Δημοσίευσηαπό Aurora » Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:51 pm

Μπαααα ηρεμα ειναι :lol: ::tongue ::hihihi ....μεχρι καποιος να τα τσιτωσει. Μετα πιανουν δουλεια :lol: :lol: :shock: makis::banghead

Τωρα σε λιγο θα σας βαλω και βιντεακι που κουβαλαει την σωληνα του νερου.

Να ανοιξω ενα θεμα "καταστροφες απο Ροτ" να μεταφερουμε εκει τα σχετικα σχολια? :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
Aurora

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υγεία-Φροντίδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης